Renault Mégane

Coupé-Cabriolet 1.2 TCe Privilège Airco/Navi Mooie Cabrio
  • airco automatisch
  • Cruise control
  • Lichtmetalen velgen 17"
  • Navigatiesysteem
Bouwjaar 2014
Kilometerstand 163.364 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Specificaties
Kenteken
NL
1-XJH-87
CarrosserieCabriolet
Bouwjaar2014
KleurZwart metallic
BrandstofBenzine
EnergielabelC
TransmissieHandgeschakeld
BekledingHalf leder / stof
Aantal cilinders4
Aantal deuren2
Acceleratie11 s
Afmetingen in cm (L B H)449 X 181 X 145
Omschrijving

Autobedrijf Bot is een groot Bovag-Autobedrijf gevestigd op een gezellige woon en autoboulevard in Vlaardingen waar totaal 400 occasions te bezichtigen zijn. Deze auto kan worden afgeleverd met garantie en een nationale autopas. U bent van harte welkom.

Zodra de zon zich laat zien, kunt u heerlijk genieten achter het stuur van deze cabriolet. Het elegante design onderstreept de uitstekende rijkwaliteiten van deze puur Franse auto. Deze Renault Mégane Coupé-Cabriolet is van het bouwjaar 2014 en heeft 163364 kilometer op de teller. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. Verder is de Renault uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en verstelbare lendensteunen.

Audiosysteem en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. De parkeersensoren vertellen precies hoe ver u kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. En deze auto heeft ook automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.

U krijgt ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij deze auto, u weet dan zeker dat de kilometerstand in orde is. Het genot van deze cabrio zelf ervaren? Maak dan een proefrit. Bel nu voor een afspraak!

Opties
airco automatisch
Cruise control
Lichtmetalen velgen 17"
Navigatiesysteem
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Anti doorSlip Regeling
Garanties
Nap